Wyszukaj firmę w katalogu...

OLE.PL Wojciech Apola

Dane kontaktowe

Opis działalności

Każdy, kto trafi na źle wyposażoną i brudną toaletę, będzie miał nieprzyjemne wspomnienia danego miejsca, co może rzutować na całokształt opinii o danej firmie. Dlatego tak ważne jest dbanie o wysoki poziom czystości w obiektach użyteczności publicznej, firmach, szkołach, restauracjach, obiektach rekreacyjnych i sportowych, placówkach służby zdrowia itd.

Sklep internetowy OLE. PL dostarcza profesjonalne rozwiązania do toalet publicznych, które pozwalają uniknąć tego typu nieprzyjemnych sytuacji. Wśród produktów z oferty znajdują się i urządzenia sanitarne, i wkłady uzupełniające, czyli suszarki do rąk, suszarki hotelowe, podajniki ręczników papierowych, podajniki papieru toaletowego, szczotki WC, oznaczenia toalet, kosze na odpady (w tym automatyczne kosze na odpady), dodatkowe pojemniki do łazienki jak podajnik nakładek sedesowych, dozownik do chusteczek higienicznych czy podajnik woreczków sanitarnych. Sklep dostarcza także wózki do sprzątania, środki czystości, papier toaletowy, ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, mydło w płynie, preparaty do higieny rąk i wiele innych.

OLE. PL współpracuje ze znanymi w Polsce i na świecie markami, jak Tork, Katrin, Faneco, Splast, Bisk, P+L Systems, Marplast, Meliconi, Gojo, Merida, Ecolab i wiele innych. Dzięki temu oferuje różnorodne rozwiązania na każdą kieszeń od sprawdzonych dostawców.

Przejdź na ole. pl i zobacz więcej.
Zapraszamy także do porad eksperta na firmowym blogu.

Lokalizacja firmy na mapie:

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 3.6/10 (28 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

OLE.PL Wojciech Apola